Wypożyczalnia

Wypożyczalnia

Chciałbyś spróbować własnych sił w destylacji, ale nie masz pewności czy zakup sprzętu będzie dobrym wyborem lub chcesz mieć pewność jaki sprzęt kupujesz?  

Specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy nową usługę! Od teraz bez problemu możesz wypożyczyć destylator w jednym z naszych punktów.

 

Wypożyczając otrzymujesz następujący sprzęt:

-kolumna z wewnętrznym refluksem
-zbiornik 30L 
-zintegrowany filtr węglowy 50cm 
-wypełnienie kolumny w postaci szklanych rurek
-podwójna grzałka 1400/2000W
-wężyk igielitowy do podłączenia wody 3m
-termometr tarczowy na zbiorniku
-termometr elektroniczny na szcycie kolumny
-oring silikonowy sms
-wężyk silikonowy do odbioru destylatu 1m
-instrukcja obsługi

Destylator przeznaczony jest do otrzymywania wody destylowanej bądź innych spożywczych oraz technicznych płynów, takich jak: olejki kwiatowe, skoncentrowane substancje zapachowo-smakowe. Prezentowany zestaw idealnie sprawdzi się również w destylacji nastawów cukrowych oraz owocowych. To urządzenie niezawodne i niezwykle wydajne.

Z tym destylatorem uzyskasz destylat o mocy do 94%!

Dzięki precyzyjnej konstrukcji i zastosowaniu odpowiednich rozwiązań technicznych, urządzenie jest proste w obsłudze i niemal bezawaryjne. To w pełni bezpieczna konstrukcja. Złożenie i rozłożenie trwa zaledwie kilka minut. Destylator pozwoli Ci uzyskać destylat o wysokiej jakości i dowolnie wybranym smaku. Przekonaj się sam i sprawdź, co możesz zrobić.

Metoda wewnętrznego refluksu polega na zamontowaniu chłodnicy wewnątrz kolumny – kolumny te wyglądają mniej "efektownie" jednak są one najbardziej wydajne. Przy chłodzeniu wewnątrz kolumny skropleniu ulegają opary cięższe, przekłada się to na wysoką moc i jakość, która dochodzi do 95%. Destylatory z wewnętrznym refluksem są bardzo proste w obsłudze i stabilne.

Dzięki zastosowaniu filtra węglowego destylat można od razu oczyścić z niepożądanych aromatów.

Zastosowanie zintegrowanego filtra węglowego umożliwia, natychmiastową filtrację. Istnieje jednak możliwość odłączenia urządzenia, gdy chcemy uzyskać inny efekt. Kolumna w standardzie wypełniona jest szklanymi rurkami, na których osadzają się niepożądane substancje, po czym spływają do zbiornika.  

 

Destylator możesz odebrać po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (tel. 887 81 81 66)

Łódź

Rynek Bałucki 1 box 350
91-445 Łódź
tel. 601 06 54 84


Pon. - Pt.: 9-17
Sobota: 9-14
 
 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl